Uděláme váš svatební den famózní

Svatební Hostina

Naplánujte si konzultaci s námi a rezervuje si datum vašeho velkého svatebního dne.

Svatební Catering

To je catering pro Svatební Hostiny

Budu se vdávat, budu se ženit.

Je to váš den. Udělejte ho nezapomenutelný.
Již máte perfektní šaty, pronajali jste si sál, pro nevěstu již máte vybranou kytici, téměř vše již máte zorganizováno. A nyní jste objevili perfektní catering na svatbu. Moc dobře chápeme jak důležitý je pro vás a vaše hosty tento výjimečný den. Vime, že naše služby budou budou reprezentovat vás a to si bereme k srdci. Jsme cateringová společnost s kompletním servisem. Poradíme vám abyste si vybrali perfektní menu a vše fungovalo hladce a bez stresu.

Catering Avrat nabízí více než 15 let bohaté svatební hostiny a svatby po celé Moravě. Z našich chutných menu si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Výtečné jídlo a elegantní prezentaci vám nabízí Tomáš Avrat Catering.

svatebni predkrm

Jedinečný svatební catering na Moravě

Catering na svatbu

Připravíme vám vysněnou svatební hostinu. Nebudete vědět co dříve ochutnat a vaši hosté budou ještě dlouho vzpomínat. Do vámi vybraných prostor dodáme svatební catering. Obědové menu nebo bufet. Fontánu s belgickou čokoládou. Večerní teplý a studený raut s možností rozšíření o speciality z grilu a udírny.

Catering Avrat je více než jen vynikající jídlo, je to naše vášeň, je to naše hobby s vámi spolupracovat při vytváření svatebního zážitku. Úzce spolupracujeme se svatebním párem či s rodiči od naplánování do realizace . Tomáš Avrat Catering, nabízí jídlo a služby pro vaši svatbu, svatební hostinu, zásnubní hostinu, svatební recepce kdekoliv na Moravě.

rolada-svatba

Plánujeme svatební hostinu

Úspěšná svatba a recepce začíná plánem navrženým podle vašich představ. Seznamuje se s vaším stylem, osobností stavebního páru a jinými faktory, které vedou k úspěšnému “jídelnímu obřadu”. V nabídce máme jak klasickou svatbu, tak i svatbu v národních kuchyních. Česká kuchyně, japonská kuchyně, kuchyně mexická nebo stylové hody.

dobroty

Svatební menu

Svatební menu se skládá obvykle z aperitivu(přípitku) předkrmu ,nebo polévky a hlavního chodu. Jako aperitiv, přípitek je nejoblíbenější šumivé víno, sekt, nebo pravé šampaňské. Předkrmy a hlavní jídla jsou podávána na talířích po jednotlivých porcích servírované obsluhou. Naopak polévka se servíruje v polévkových terinách do založených hlubokých talířů a hosté se obsluhují sami. Obsluha pouze sklízí použité nádobí. V posledních letech se stává trendem také svatební menu servírované rautovým způsobem, kdy si hosté nabírají pokrmy sami z připravených udržovacích nádob (Chafing) a skládají si vzhled a množství pokrmů na talíři dle svého uvážení a chuti. Součástí bývá také salátový bufet.

ryby menu

Odpolední menu

V odpoledních hodinách se krájí dort a podává ovoce nebo dezerty, svatební koláčky atp. Podáváme také kávu espresso, latté nebo capuccino. Večer cca po 4 hodinách od oběda, začíná večerní raut. Ve studeném bufetu jsou finger foods (mini předkrmy podávané v malých mističkách), zdobené sýrové, zabijačkové nebo uzenářské mísy a zeleninové a těstovinové saláty. V teplém bufetu jsou zpravidla speciality jako zvěřina, ryby, mořské plody, kachny, také carving pečené nebo uzené vepřové kýty nebo krůty, či do růžova pečeného roastbífu. Raut je podáván na připravené tabuli v teplých a chlazených nádobách, ozdobený sukněmi(scarting) nebo saténem.

Delikatesy-pro-gurmány

Svatba jak má být.

Perfektní zážitek ze svatební hostiny začíná u Catering Avrat

Rezervuje si termín vašeho svatebního dne.

První krok ke krásné a úspěšné svatbě, tedy krásné svatební hostině je právě zde. Kontaktujte nás. Co nejdříve se s vámi spojíme a společně pak naplánujeme vaši slavnostní událost.

Nebo zavolejte : 605 984 530